Ach te Postanowienia Noworoczne! | VIMED

Ach te Postanowienia Noworoczne!

Postanowienia noworoczneKażdego roku gdy nadchodzi Nowy Rok, kobiety i mężczyźni na całym świecie potajemnie sięgają po kartkę papieru i skrupulatnie notują listę ‘Postanowień Noworocznych’. Niewinna lista, której zadaniem jest udoskonalenie naszej osoby, często staje się nie do osiągnięcia, a my z powodu braku rezultatów bardzo szybko tracimy zapał i nasze postanowienia lądują w koszu. Co zrobić aby nasze postanowienia noworoczne zostały zrealizowane, a zmiany, które dzięki nim wprowadzimy były zmianami na długie lata?

Najlepiej zacząć od tego, by nasze postanowienia noworoczne były przede wszystkim realne, a do celu zbliżać się małymi krokami. Warto też mieć kogoś do pomocy w realizacji zamierzonych celów, zwłaszcza jeśli mamy podobne postanowienia.

Poniżej przedstawiamy nasze “Postanowienia Noworoczne” i mamy nadzieję, że będą dla Państwa inspiracją. Specjaliści Centrum Medycznego Vimed chętnie będą służyć radą w wyborze celów i będą wsparciem podczas ich realizacji.

Zdrowe Postanowienia Noworoczne 2018:

  1. Schudnę 5 kg w 3 miesiącę
  2. Każdego dnia wypiję 2 dodatkowe szklanki wody
  3. W każdym tygodniu zaplanuję 2 dodatkowe zajęcia fizyczne
  4. Każdego dnia zjem dodatkową porcję warzyw
  5. Raz w tygodniu przygotuję nowy przepis
  6. Zastosuje nową technikę relaksacyjną
  7. Codziennie znajdę pół godziny czasu tylko dla siebie
  8. 3 razy w tygodniu wysiądę 1 przystanek wcześniej i ostatni odcinek drogi do pracy lub domu przejdę pieszo

Mamy nadzieję, że po zrealizowaniu tych postanowień, kolejna lista noworoczna będzie już listą nowych postanowień, o wiele łatwiejszych do osiągnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *