Podkręć się naturalnie! | VIMED

Podkręć się naturalnie!

Lekarze i dietetycy długo debatowali nad istnieniem naturalnych afrodyzjaków dla mężczyzn i kobiet, ale tylko kilka substancji zostało potwierdzonych przez Food and Drug Administration (FDA) jako te, które mają wpływ na pobudzenie popędu płciowego. Pomimo wciąż prowadzonych badań, podajemy Panom sposoby, aby pobudzić swoje libido.

[dropcap2 color=”green”]Z[/dropcap2]iołowe wspomaganie.
Kora drzew yohimbe z Afryki Zachodniej ma właściwości zwiększające krążenie krwi w narządach płciowych. Jest ona dostępna w różnych formach w sklepach ziołowych.
Korzeń byliny Maca, rosnącej wysoko w Andach jest warzywem, które rozluźnia naczynia krwionośne, a jego właściwości są wykorzystywane w leczeniu zaburzeń erekcji.
Preparaty produkowane z Maca szczególnie w Japonii i USA, są ostatnio hitem wśród preparatów wzmacniających potencję, jako naturalny odpowiednik Viagry. Działanie Viagry jest szybsze, ale też krótkotrwałe. Na wyniki stosowania Maca trzeba zaczekać tydzień, czy dwa, ale działają znacznie dłużej. Według amerykańskich badań Maca podnosi potencję o 180%.
Pamiętaj o ewentualnych efektach ubocznych
Każde rozwiązanie wykorzystujące zioła niesie jednak ze sobą ryzyko efektów ubocznych. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed użyciem afrodyzjaków.
[clearboth]
[dropcap2 color=”green”]A[/dropcap2]lkohol nie jest wspomagaczem!
Alkohol jest często mylnie uważany za substancję, która może wzmagać popęd seksualny. Wrażenie to wynika z jego właściwości obniżania zahamowań, dzięki czemu osoby spożywające napoje wyskokowe stają się odważniejsze w sytuacjach intymnych. Uważa się jednak, że ten środek zmniejsza popęd, gdyż przytępia libido, a dodatkowo podwyższa ciśnienie tętnicze krwi i uszkadza nerki, serce i wątrobę.
[clearboth]
[dropcap2 color=”green”]N[/dropcap2]atura górą!
Badacze nadal nie mają pewności czy skuteczność afrodyzjaków to nie efekt placebo, który może być odpowiedzialny za zwiększanie męskiego libido. Dlatego radzimy Ci wykorzystać kilka naturalnych sposobów na zwiększenie swojego popędu seksualnego bez użycia substancji ziołowych.

[one_half]

  • Ćwiczenia fizyczne korzystnie wpływają na krążenie i ogólne samopoczucie, co może spowodować wzrost pożądania seksualnego.
  • Wysoki poziom stresu będzie pogarszać sprawność seksualną, więc praktykowanie technik relaksacyjnych również może pomóc.
  • Badania pokazują, że banany mogą zwiększyć wydajność mężczyzn ze względu na obecność enzymu bromelainy. Są również smakowitą przekąską poprawiającą nastrój.


[/one_half]

[one_half_last]


[/one_half_last]

[one_half]


[/one_half]

[one_half_last]

  • Rzodkiewka – boski afrodyzjak egipskich faraonów! Okrągły, jasnoczerwony kolor, a do tego jakże pikantny smak stymuluje nasze podniebienia i nie tylko.
  • Na końcu, ale nie mniej ważne są szparagi. Warzywa te są bogate w potas, błonnik, B6, witaminę A, witaminę C, tiaminę i kwas foliowy. Wszystkie te walory gromadzi w sobie szparag, pomagając w osiągnięciu przyjemności zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.


[/one_half_last]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *