Przygotuj się do Świąt z VIMEDEM | VIMED

Przygotuj się do Świąt z VIMEDEM

W Wielką Sobotę wypatruj czerwonego logo CM VIMED na Wielkanocnym Festiwalu Radia Plus.

Nad aspektem zdrowotnym rodzinno-kulinarnej imprezy przejęła pieczę nasza dietetyk Lidia Trawińska. Festiwal odbędzie się nieopodal Rynku Starego Miasta w Warszawie w ogródku restauracji „Pod Wieżą”.W programie pikniku, oprócz porad naszego naczelnego żywieniowca, przewidziano pokazy kulinarne Jarosława Uścińskiego – kucharza znanego z programu „Kawa czy herbata” TVP1, degustację potraw wielkanocnych, kącik zabaw dla dzieci, a także konkurs na najpiękniej przystrojony koszyk świąteczny. Na zwycięzce czekają atrakcyjne nagrody!
[clearboth]
Celem „Festiwalu Wielkanocnego” jest promocja zdrowego żywienia oraz prezentacja smakowitych tradycyjnych polskich potraw świątecznych. Dietetyk CM Vimed oraz mistrz kuchni będą wspólnie przekonywać gości, że połączenie tradycji z racjonalnym odżywianiem jest jak najbardziej możliwe.
Impreza plenerowa rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 14:00. Wstęp wolny! Centrum Medyczne Vimed, wraz z organizatorami, zaprasza wszystkich zainteresowanych zdrową, smaczną kuchnią świąteczną na spędzenie tego popołudnia z nami w miłej rodzinnej atmosferze, przy okazji dowiadując się jak można zdrowo zmodyfikować swój wielkanocny jadłospis!
Relacja z imprezy na żywo w Radiu Plus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *