Relacja z Gorącej Monogamii | VIMED

Relacja z Gorącej Monogamii

W sobotę 24 sierpnia Kraków rozgrzała „Gorąca Monogamia”. Postarała się o to Szkoła Dobranych Par – organizator wydarzenia łączącego w sobie wykłady, szkolenia i coaching. Podczas tego wyjątkowego eventu specjaliści w dziedzinie relacji starali się przekonać gości zebranych w klubie muzycznym Lizard King – zarówno osoby będące w związkach, jak i singli – że przy odrobinie wysiłku i zaangażowania obojga partnerów pogodna starość we dwoje jest możliwa.

Ekspert motywacji, realizacji twórczej i osiągania sukcesu, Fabian Błaszkiewicz, zwrócił uwagę na różne sposoby okazywania uczuć przez mężczyzn i kobiety i poradził, jak na co dzień godzić te dwie postawy: werbalizowanie emocji z okazywaniem ich za pomocą czynów. Z kolei współpracująca z Fundacją Promocji Zdrowia Seksualnego Izabela Jąderek, life coach, rozprawiła się z mitem dwóch połówek, mówiąc o niepowtarzalności każdego człowieka i o tym, że idealne dopasowanie jest po prostu niemożliwe.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć także przedstawicielki CM VIMED. Nasza dietetyczka Anna Jasińska-Piątek przekonywała 150 uczestników wydarzenia, że gotowanie może być sexi, i radziła, co zrobić, by posiłki były nie tylko zdrowe, ale i oddziaływały na zmysły. Podpowiedziała, co warto – najlepiej wspólnie – przyrządzić na romantyczny wieczór, a czego absolutnie nie serwować. Słuchacze poznali także najskuteczniejsze afrodyzjaki, czyli produkty, które wywierają szczególnie korzystny wpływ na nasze libido. Dowiedzieli się, jak prowadzić zdrowy tryb życia we dwoje, jak walczyć razem o atrakcyjny wygląd i jak jedzenie wpływa na relacje i udane życie rodzinne.

Na koniec bogatsi już w wiedzę goście otrzymali upominki przygotowane przez partnerów i sponsorów eventu. Nic dziwnego, że wszyscy opuszczali klub uśmiechnięci i zadowoleni.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *