Wyślij przepis i zgarnij nagrody! | VIMED

Wyślij przepis i zgarnij nagrody!

Wiosna to idealny czas, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Wraz z nadejściem słonecznej pory roku ogłaszamy konkurs kulinarny, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 12 maja 2012 r. podczas Warszawskiego Pikniku Rodzinnego!


Wystarczy tylko, że przygotujesz swoją ulubioną zdrową i oryginalną potrawę, zrobisz kilka ciekawych zdjęć i prześlesz gotowy materiał na adres konkurs@vimed.pl.
Czekamy zarówno na inspirujące propozycje wiosennych sałatek, prostych dań obiadowych czy dietetycznych deserów. Liczy się przede wszystkim pomysł i apetyczne zdjęcie!

Na zwycięzców czekają cenne nagrody! Wśród autorów najciekawszych przepisów rozlosujemy voucher o wartości 2 090zł na Program Wstępny Terapii Fenotypowej – Kod Metaboliczny w Centrum Medycznym VIMED!
[info]

Weź udział w konkursie:

  • przygotuj swoją ulubioną potrawę
  • zrób kilka zdjęć i wyślij je wraz z przepisem na adres konkurs@vimed.pl
  • przyjdź na Wiosenny Piknik Rodzinny (Miejsce: Nowy Kampus Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, ul. Nowoursynowska 159, data: 12 maja 2012,
    czas: 14:00 – 22:00).

[/info]
Najciekawsze przepisy zostaną opublikowane na naszym blogu oraz w newsletterze.

Na wasze propozycje czekamy do 10 maja 2012r.

  • Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora, adres zamieszkania, adres e-mailowy oraz nr kontaktowy.
  • Prosimy także o dołączanie oświadczenia o treści: “Oświadczam, że jestem autorem załączonych fotografii i zgadzam się na publikację zdjęć i przepisu na stronie vimed.pl.”

Nie zwlekaj i wyślij już dzisiaj swój autorski przepis na oryginalną i zdrową potrawę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *