Leczenie przerostu prostaty – dieta i komora hiperbaryczna HBOT | VIMED

Zapewnij sobie wysoką jakość doznań!


Wielu mężczyzn, z powodu wstydu, czeka do momentu, kiedy objawy choroby boleśnie dają się odczuć, a ich bagatelizowanie nierzadko ma już nieodwracalne skutki. Granica między przerostem prostaty a nowotworem jest bardzo cienka. Dlatego tak ważne jest aby nie bagatelizować żadnych objawów, które mogą świadczyć o przeroście prostaty. Ale zamiast sięgać po leki, które powodują skutki uboczne, lepiej zmień swój tryb życia!

Skuteczne leczenie
przerostu prostaty


Wśród mężczyzn powyżej 60. roku życia około 60% cierpi na zaburzenia w oddawaniu moczu. Najczęstszą przyczyna tych dolegliwości są choroby gruczołu krokowego.
Nieprawidłowe odżywianie powoduje, że jelita nie funkcjonują prawidłowo, a to z kolei jest przyczyną wszelkich chorób – w tym układu moczowo-płciowego. To właśnie żywienie odgrywa ważną rolę w zapobieganiu chorób.

Badania naukowe prowadzone przez doktora Ornisha dowodzą, że u mężczyzn z rakiem prostaty, którzy przeszli na dietę rośliną, zredukowali poziom stresu i wprowadzili ćwiczenia doszło do regresji choroby!

„Zmiana trybu życia może przynieść takie same efekty jak najsilniejsze znane obecnie leki.”.

– genetyk Christopher Haq

  • zwiększenie popędu seksualnego
  • leczenie zaburzeń erekcji
  • leczenie impotencji
  • leczenie i zapobieganie przerostu gruczołu prostaty

Bądź aktywny seksualnie!


Czy wiesz, że około 1,5 mln Polaków cierpi z powodu problemów seksualnych? Zaburzenie erekcji, impotencja i niskie libido powstają w powodu wielu przyczyn. Mogą mieć charakter psychiczny, np. konflikty, napięcia, stres, brak pewności siebie. Mogą powstawać również z powodu prowadzenia niehigienicznego styl życia, w tym nadużywania alkoholu, palenia papierosów czy braku aktywności fizycznej. W pozostałych przypadkach decydują o tym choroby takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, choroby serca i układu krążenia oraz zaburzenia hormonalne.


Wszechstronna, nieinwazyjna diagnostyka pozwoli ocenić stan zdrowia, zidentyfikuje zagrożenia i określi najodpowiedniejsze kierunki działań terapeutycznych


DIAGNOSTYKA
OBRAZOWA
USG 3D/4D

SPECJALISTYCZNE
BADANIA
LABORATORYJNE

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?